Liste over akkrediterte coacher og krav:

NavnE-postTelefonWebside
Anita Bolghauganita-bo@online.no+ 47 911 14 476
Anne Høydalsvikannhoy@aios.no+ 47 995 67 090www.aios.no
Anne Marie Saxlundannemarie@sunnledelse.no +47 913 44 317 www.sunnledelse.no
Bodil Stranden Riisefirmapost@confidentia.no+ 47 911 31 876www.gestalt.no
Cecilie Braskcecilie@brask.no+ 47 916 70 543www.brask.no
Christin Wintherchriswin@mac.com+ 47 90 95 35 66www.varmtlederhjerte.no
Daan van Baalendaanbaalen@mac.com+ 47 900 36 0 97www.gestalt.no
Elisabeth Eieelisabeth.eie1@gmail.com+ 47 920 31 805www.gestaltsentrum.no
Elisbeth Bakkebøaadelegestalt@gmail.com+ 47 472 71 357www.aadelegestalt.com
Geir Dalegeirdale@online.no+ 47 901 27 376www.geirdale.com
Heidi Gaupsethheidi@gaupseth.no+ 47 97141304www.gaupseth.no
Heidi Lyngstadheidilyng@hotmail.com+ 47 41907631
Ingrid Fosse fosse.gestalt@gmail.com+ 47 92 63 36 37facebook: Fosse Gestalt
Kristin Borge-Hansenkbh@coachingogterapi.no+ 47 976 73 691www.coachingogterapi.no
Kristin Hammerkristin@khammer.no+ 47 90 82 72 32www.evoke.no
Lise Ødgrenliseodgren@gmail.com+ 47 982 06 152
Live Solberg Presthuslive.solberg.presthus@hedmark.org+ 47 901 15 128
Marina Bergmarina.berg@online.no+ 47 920 88 222
Marit Ramsøymarit@mulighet.net+ 47 48 14 20 06www.mulighet.net
Pål Trygve Gammeptgamme@gmail.com+ 47 917 33 698www.ptgamme.no
Tom Albertsentom@blibestmentalt.no+ 47 481 89 237www.blibestmentalt.no
Tore Gustavsentore.gustavsen@me.com+ 47 906 85 051

Krav til akkreditert coach:

GPO ønsker at flere av våre medlemmer blir synlige som coach på vår hjemmeside www.gpo.no. Som akkreditert medlem kan du bla. ta i mot studenter fra NGI i coaching. For å bli akkreditert coach må du tilfredsstille  følgende:

Krav til grunnutdanning:

  • Utdannet coach eller terapeut ved Norsk Gestalt Institutt- Høyskole eller tilsvarende utdanning godkjent av EAGT.
  • Minimum 4 års erfaring fra arbeidslivet

Krav til veiledning:

  • 23 timer veiledning (60 min), av disse skal minimum 12 timer være med GPO godkjent veileder. Alternativt kan veiledning (med organisasjon som tema) mottatt av veileder sertifisert av NGF/EAGT godkjennes.
  • De øvrige 11 timer kan være kollegaveiledning (av kolleger med gestalt bakgrunn og organisasjonserfaring). Alternativt kan gestalt workshop med temaer innen organisasjon godkjennes.